درباره سیل کیبل ( silcable)

کارخانه تولیدی راهدار صنعت کیهان در سال 1384 شروع به فعالیت در عرصه تولید و عرضه کابل های سیلیکونی به صنایع، نموده است. پس از چند سال فعالیت در این زمینه و استقبال صنایع از کابل های سیلیکونی نسوز و ضد حریق این شرکت، بر آن شدیم که محصولات تولیدی را با علامت تجاری سیل کیبل (silcable) و با نماد زیر به بازار عرضه کنیم. هدف از این نام گذاری در واقع تسهیل در شناسایی محصولات این شرکت از دیگر محصولات مشابه موجود در بازار، برای مشتریان این شرکت بود.

علامت نام تجاری سیل کیبل

در طی این سال ها محصولات تولید شده با نام تجاری سیل کیبل (silcable) توانستند با تکیه بر دانش فنی متخصصان مجموعه راهدار صنعت کیهان، استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و همچنین رعایت استاندارد های داخلی و بین المللی، به جایگاه ویژه ای در صنایع داخلی و حتی برخی از کشورهای همسایه دست پیدا کنند. بطوریکه نام محصولات تولیدی این شرکت نماد کیفیت در بازار میباشد  برخی از محصولات این مجموعه در قالب نام های سیل کیبل تی ایکس (Silcable TX)، سیل کیبل ایکس 2 (SilcableX2 ) و سیل کیبل ایکس 3 (Silcable X3) نیز به بازار عرضه می گردند.

این محصولات در پروژه های بزرگی چون نیروگاه سیکل ترکیبی کارونغرب و فازهای 14، 15، 16، 22، 23، 24 پارس جنوبی ،خط لوله ششم گاز، کارخانجات ذوب آهن اصفهان، پروژه گندله سازی، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد مشیز بردسیز،و بسیاری پروژه های دیگرمورد استفاده قرار گرفتند و توانسته اند رضایت کارفرمایان را به دست آورند.

مراقب کابل های تقلبی با نام سیل کیبل باشید

در سال های اخیر و با توجه به شناخته شدن برند سیل کیبل (silcable) در بازار داخلی و تمایل صنایع به استفاده از این محصولات، برخی سودجویان اقدام به سوء استفاده از این نام تجاری نموده اند. و محصولات تولیدی با کیفت پایین را وارد بازار نموده اند. در صورتی که این نام تجاری صرفا برای محصولات تولیدی شرکت راهدار صنعت به ثبت رسیده است.

در راستای حمایت از مصرف کنندگان محصولات سیل کیبل و نظر به اینکه استفاده از محصولات نامرغوب و بی کیفیت می تواند باعث ایجاد صدمات جانی و مالی گردد. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار می بندد که این سودجویان را شناسایی و آن ها را به مصرف کنندگان و نهاد های قضایی معرفی نماید.

دفاع از برند سیلکیبل در مراجع قضایی

چگونه از اصالت محصول سیل کیبل مطلع شویم؟

از مصرف کنندگان محترم تقاضا می شود که با توجه به موارد بالا برای خرید محصولات سیل کیبل را صرفا از طریق نمایندگی های تایید شده از طرف شرکت راهدار صنعت انجام دهند. برای تشخیص اصل و غیر اصل بودن محصولات مشتریان عزیز کلیه محصولات  تولیدی دارای یک  شماره تولید در قالب فرمت SN: XX-YY-ZZZ میباشند که  با تماس با دفتر مرکزی شرکت و تطابق نام محصول تولیدی با شماره تولیداز اصل و غیر اصل بودن اطمینان حاصل نمایند

لینک کوتاه: https://rsk-co.com/?p=32

مطالب مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای راهدار صنعت کیهان محفوظ می باشد.

قوانین و مقرارات @ 2020