کابل silcable

سیل کیبل (SilCable)

برند سیل کیبل (SilCable) از تولیدات شرکت راهدار صنعت کیهان می باشد. کارخانه تولیدی راهدار صنعت کیهان در سال 1377 شروع به فعالیت در عرصه تولید و عرضه کابل‎‎‎‎‎‎‎‎‎های نسوز سیلیکونی به صنایع، نموده است. پس از چند سال فعالیت در این زمینه و استقبال صنایع از کابل‎‎‎‎‎‎‎‎‎های سیلیکونی نسوز و ضد حریق این شرکت، بر آن شدیم که محصولات تولیدی را با علامت تجاری سیل کیبل (silcable) به بازار عرضه کنیم.

هدف از این نام گذاری در واقع تسهیل در شناسایی محصولات این شرکت از دیگر محصولات مشابه موجود در بازار، برای مشتریان این شرکت بود. در طی این سال ها محصولات تولید شده با نام تجاری سیل کیبل (silcable) توانستند با تکیه بر دانش فنی متخصصان مجموعه راهدار صنعت کیهان، استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و همچنین رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی، به جایگاه ویژه ای در صنایع داخلی و حتی برخی از کشورهای همسایه دست پیدا کنند به طوری که نام محصولات تولیدی این شرکت نماد کیفیت در بازار می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎باشد.

برخی از محصولات این مجموعه در قالب نام های:

  • سیل کیبل تی ایکس (Silcable TX)
  • سیل کیبل ایکس 2 (SilcableX2)
  • سیل کیبل ایکس 3 (Silcable X3)

نیز به بازار عرضه می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎شوند. این محصولات در پروژه های بزرگی چون نیروگاه سیکل ترکیبی کارون غرب و فازهای 14، 15، 16، 22، 23، 24 پارس جنوبی، خط لوله ششم گاز، کارخانجات ذوب آهن اصفهان، پروژه گندله سازی، فولاد مبارکه اصفهان، فولاد مشیز بردسیز، و بسیاری پروژه‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های دیگر مورد استفاده قرار گرفتند و توانسته اند رضایت کارفرمایان را به دست آورند.

مراقب کابل‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های تقلبی با نام سیل کیبل باشید!!!

در سال های اخیر و با توجه به شناخته شدن برند سیل کیبل (silcable) در بازار داخلی و تمایل صنایع به استفاده از این محصولات، برخی سودجویان اقدام به سوء استفاده از این نام تجاری نموده اند. و محصولات تولیدی با کیفت پایین را وارد بازار نموده اند. در صورتی که این نام تجاری صرفا برای محصولات تولیدی شرکت راهدار صنعت کیهان به ثبت رسیده است.

در راستای حمایت از مصرف کنندگان محصولات SilCable و نظر به اینکه استفاده از محصولات نامرغوب و بی کیفیت می تواند باعث ایجاد صدمات جانی و مالی گردد. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار می بندد که این سودجویان را شناسایی و آن ها را به مصرف کنندگان و نهاد های قضایی معرفی نماید.

چگونه از اصالت محصول سیل کیبل مطلع شویم؟

از مصرف کنندگان محترم تقاضا می شود که با توجه به موارد بالا برای خرید محصولات سیل کیبل، صرفا از طریق نمایندگی‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های تایید شده از طرف شرکت راهدار صنعت کیهان اقدام نمایید. برای تشخیص اصل و غیر اصل بودن محصولات مشتریان عزیز کلیه محصولات تولیدی دارای یک شماره تولید در قالب فرمت SN: XX-YY-ZZZ هستند که با تماس با دفتر مرکزی شرکت و تطابق نام محصول تولیدی با شماره تولید از اصل و غیر اصل بودن اطمینان حاصل نمایند.

تیم بزرگ راهدار صنعت کیهان در تمامی مراحل مشاوره، انتخاب، خرید و خدمات پس از فروش در کنار شما مشتریان عزیز می‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎باشد.

به اطلاع مشتریان عزیز می رساند:
برند SilCable متعلق به شرکت راهدار صنعت کیهان بوده
و هرگونه سوء استفاده و بهره برداری از این نام برند، پیگرد قانونی خواهد داشت.

دفتر مرکزی: 88650175(021)
ایمیل: sale@rsk-co.com 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید