درباره ما

تاریخچه

کارخانه توليدي و صنعتي راهدارصنعت كيهان فعاليت  خود را در سال 1384 در شهرك صنعتي ايوانكي در زميني به مساحت 3360 متر، در راستاي توليد پروفيل، سيم و كابل لاستيكي و لاستيكي نسوز با بهره گيري از ماشين آلات كواكستروژن وتكنيك روز اروپا  و دانش فني مواد اوليه از كشور آلمان آغاز نمود. اين شركت با جذب نيروهاي باتجربه وكارآمد موفق به عرضه توليداتي به بازار صنعت ايران شد كه با آخرين تكنولوژي روز دنيا در زمينه صنايع هوافضا، ساختماني، برق و الكترونيك، پزشكي و غذايي، لوازم خانگي، خودروئي، ريلي و نظامي برابري ميكند.

اين شركت در سال 1385 در راستاي تخصصي شدن محصولات و استفاده بهينه از امكانات موجود توليد انواع سيم و كابل لاستيكي را گسترش داده و در سال 1386 با تأمين امكانات توليد انواع هادي مسي خط توليد خود را به طور كامل به خودكفائي رسانيد.

شرکت راهدار صنعت در  سال 1386 در راستاي رقابت توليدات خود با مشابه خارجي اقدامات اصلاحي جهت بهبود كيفيت محصولات توليدي به انجام رساند كه از جمله اين اقدامات اصلاحي ميتوان به اجراي استاندارد مديريتي ISO 9001-2008 در تمامي بخشهاي كارخانه و افزايش كيفيت توليدات و نزديك سازي كيفي با محصولات مشابه اروپا نام برد و در نهايت در سال 1390 منجر به اخذ تأييديه CE از كمپاني G2S اروپا شد. متخصصان كارآزموده و مجرب شركت در حال حاضر فعاليت خود را در راستاي ارائه محصولات در بازارهاي بين المللي آغاز نموده و گامهاي مؤثري در جهت صادرات محصولات توليدي اين شركت در بازارهاي جهاني برداشته اند.

از دستاوردهاي منحصر به فرد كارشناسان تحقيق و توسعه اين شركت در سال 1386 محصولات سيم وكابل با دامنه دمايي كاربرد 50- تا1100 درجه تحت عنوان تجاری ترمواستب بوده كه نياز كشور را در ارتباط با سيم وكابل در شرايط دمايي سخت فراهم نموده است.

ساير دستاوردهاي توليدي اين شركت تحقق يافته طي سالهاي 1391تا 1392 استفاده از عايقهاي سيليكون رابر با خواص مكانيكي بهبود يافته(بالا) در دامنه دمايي  -50 تا200 درجه تحت عنوان SilcableX2 و دامنه دمايي -50 تا300 درجه تحت عنوان تجاري SilcableX3 ميباشد.